Tekirdağ Masöz Bayan Mehpare

Tekirdağ masöz bayan Vücudumuzun bir bölümüne dokunduğumuz anda başka bir yerde uyarılma hissi oluşmaktadır. Bu vücudumuzu saran sinir ağlarının uçlarının vücudun çeşitli yerlerinde olduğunu göstermektedir. Başımız ağrıdığında, el parmaklarımıza, kulak memesine veya ayakaltına masaj yapılmasının iyi geldiğini sağlık uzmanları belirtmektedir. Yapılan tıbbi araştırmalarda, eller, ayakaltı ve kulaklar, vücudun haritası konumundadır ve vücudu saran tüm sinir uçlarının buralarda olduğu tespit edilmiştir. Tekirdağ masöz bayan

Refleksoloji masaj tekniği olarak, ayakaltına yapılan uygulamalar ile birçok sağlık sorununa çözüm bulabilmekteyiz. Tekirdağ masöz bayan . Refleksolog olarak bilinen uygulayıcılar, kişilerin rahat edebilmesi ve sağlıklı işlemlerin yapılabilmesi için özel odalar oluşturmakta, bu odalarda rahatlatıcı hafif müzik eşliğinde işlerini yapmaktadırlar. Müşteriyi başı yukarıda kalacak şekilde, bir koltuğa sırtını yaslayacak şekilde oturtur ve ayaklarının çıplak olmasını sağlar.

uygulamalarına başlarken, ayaklar ovma hareketleri ile ısındırılır. Ayakaltlarında oluşmuş olabilecek, nasır türü sertlikler tespit edilir ve parmaklar ile ayak parmaklarından topuk bölgesine doğru parmak baskıları kaydırılarak yapılmaya başlanır. Bu uygulama topuklardan parmaklara, parmaklardan topuklara doğru defalarca yapılır. Etkili bir uygulama süresi 45 dakikadan az olmamalıdır.